Nasza strona internetowa powstała w 2009r w Krakowie,i od samego początku zajmowała się rezerwacjami noclegów On-line, od tamtego czasu zmieniło się bardzo dużo,obecnym właścicielem i zarządcą niniejszego portalu jest firma Apartbookers Sp. z o.o. w Tychach al.Niepodległości 57/139, NIP 6793136601 REGON 365835207, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy dla Kraków-Śródmieście w Krakowi,XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000646351.

Co miesiąc, na stronach naszego portalu, wielu właścicieli zamieszcza oferty swoich apartamentów a ogrom podróżnych poszukuje noclegu na czas podróży biznesowej lub urlopu. Zachęcamy do przeglądania ofert oraz dokonania rezerwacji komfortowych, luksusowych apartamentów.

Nasz portal gwarantuje Państwu najkorzystniejsze ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Szeroka oferta obejmuje zarówno niewielkie studia jak i obszerne komfortowe apartamenty czy samodzielne domy z tanimi noclegami.

Apartbookers.pl oddaje w Państwa ręce ofertę komfortowych i tanich noclegów z różnych zakątków Polski.

KORZYŚCI DLA GOŚCI

Apartbookers.pl gwarantuje najlepsze ceny oferowanych apartamentów w stosunku do ich standardu, w miastach i regionach w których te apartamenty się znajdują. System Apartbookers.pl jest bezpieczny. Zarówno dane rezerwacji jak i dane osobowe są szyfrowane. Pracujemy według wysokich standardów i chronimy prywatność wszystkich naszych klientów.

KORZYŚCI DLA WŁAŚCICICIELI

Oferujemy ponad kilkaset apartamentów w Polsce, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna dla osób poszukujących noclegu. Ciągła reklama oraz pozycjonowanie serwisu skutkują co raz większą ilością wejść na stronę, a co za tym idzie, co raz większą ilością rezerwacji dokonanych za pośrednictwem Apartbookers.pl. Portal Apartbookers.pl oferuje atrakcyjny model współpracy, oparty o prowizję od dokonanej rezerwacji. Dzięki indywidualnemu panelowi dla poszczególnych apartamentów, właściciele mogą w każdym momencie zwiększyć swoje zyski.