JAK TO DZIAŁA / JAK DOKONAĆ REZERWACJI


Wyszukiwanie interesującego obiektu:

Po wyborze miasta,daty przyjazdu,daty wyjazdu,oraz liczby osób pojawi się lista obiektów w wybranej lokalizacji. Przy każdym apartamencie znajdują się podstawowe informacje takie jak zdjęcie,cena za noc, całkowity koszt za pobyt w danym terminie,krótki opis oraz wyposażenie.

Wybór pokoju:

Po dokonaniu wyboru pokoju, możemy od razu przejść do zarezerwowania pokoju przyciskiem "Rezerwuj pokój" lub nacisnąć przycisk "Szczegóły obiektu". Po przejściu do "Szczegóły obiektu" zobaczymy nasz wybrany apartament jaki i inne znajdujące się w całym obiekcie, informacje o udogodnieniach, dobie hotelowej,opis obiektu, mapa w którym miejscu się znajduje,opinie gości.

DOKONANIE REZERWACJI W WYBRANYM OBIEKCIE/APARTAMENCIE

1. Po wyborze odpowiedniego apartamentu należy kliknąć przycisk "Zarezerwuj" po czym należy upewnić się czy daty przyjazdu i wyjazdu są poprawne i nacisnąć "Rezerwuj pokój"

2. Rezerwacja i płatności, po sprawdzeniu poprawności danych zawartych w rezerwacji wybieramy sposób płatności do wybory mamy płatności przelewem internetowym CashBill lub przelew tradycyjny,(można uzupełnić dane do faktury VAT) naciskamy przycisk "Opłać rezerwację". Po czym dokonujemy płatności na konto Apartbookers Sp. z o. o.

Wszystkie dane potrzebne do przelewu tradycyjnego są dodatkowo wysyłane na adres e-mail.

3.Potwierdzenie dokonania zamówienia,na ekranie swojego urządzenia widzimy wszystkie dane naszej rezerwacji i wiadomość od obiektu, naciskamy przycisk "Powrót do strony głównej". Nasza rezerwacja zostanie potwierdzona lub anulowana do 24h.

4.Potwierdzenie Rezerwacji,po dokonaniu płatności otrzymają państwo potwierdzenie wpłaty wysłane na adres e-mail (tylko gdy jest to płatność On-line). Do 24 godzin Państwa obiekt potwierdzi lub anuluje rezerwację, jeżeli zostanie ona anulowana Państwa fundusze zostaną zwrócone na ten sam rachunek bankowy do 48 godzin.

5.OVERBOOKEING w przypadku podwójnej rezerwacji na ten sam apartament pomimo wygenerowanego elektronicznego potwierdzenia, rezerwacja złożona po niej może zostać anulowana a wpłacona zaliczka będzie niezwłocznie zwrócona, serwis zaproponuje inne obiekty, wolne w tym czasie ale nie koniecznie w tej samej lokalizacji lub cenie.Sytuacja taka zdarza się niezwykle rzadko a o jej wystąpieniu klient informowany jest natychmiast.

ANULOWANIE REZERWACJI Możemy anulować naszą rezerwację po przejściu do zakładki rezerwacje i naciśniecie anuluj, jeżeli nie ma takiej możliwości to oznacza że termin do anulowania rezerwacji upłyną, każdy z obiektów ustala ile dni przed przyjazdem można anulować rezerwację bez ponoszenia kosztów, po przekroczeniu tego terminu jest pobierana opłata w wysokości 100% od wartości rezerwacji. W każdym podsumowaniu rezerwacji jest zawarta informacja na ile dni przed pobytem możemy anulować swoją rezerwację w obiekcie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Życzymy udanego pobytu