Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl

Apartamenty Wrocław

Sortuj wg:   Cena

Dawna stolica książąt śląskich i nowoczesny, prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy przyciąga turystów oraz biznesmenów z kraju oraz zza granicy. Rezerwacja tanich apartamentów we Wrocławiu to doskonała okazja, aby podziwiać średniowieczne zabytki, barokowe perły, monumenty modernizmu. W mieście zachowało się również ponad kilka tysięcy historycznych kamienic z XIX wieku i początków XX stulecia. Stanowi jedno z najważniejszych i największych w Europie skupisk zabudowań zabytkowych w stylu klasycystycznym, secesyjnym. Prężnie rozwija się Wrocławski Park Technologiczny, centrum informatyczno-usługowe IBM . Mieszą się tu siedziby główne oraz filie renomowanych przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Mleczny

Mleczny

Wrocław (15 rezerwacji)

 ocena na podstawie 2 opinii
dodaj do obserwowanych
Apartament Mleczny jest przytulnym, pełnym klimatu mieszkaniem, położonym w odległości tylko 1 minuty od Rynku Głównego. Pokój ma kolor ...
Liczba osób
max 2
Cena od
270 PLN / ap.
Piętro
3
 

Stare Miasto
Więcej informacji
Venge

Venge

Wrocław (24 rezerwacje)

 ocena na podstawie 4 opinii
dodaj do obserwowanych
Apartament Venge (1-5 osób) to lokal, o jakim marzy każdy pragnący spokoju, relaksu w otoczeniu komfortu, pięknych przedmiotów, estetyki i ...
Liczba osób
max 5
Cena od
149 PLN / ap.
Piętro
3
 

Śródmieście
Więcej informacji

Miasto pełne kultury

Chlubnym tytułem Wrocław będzie mógł się poszczycić już w 2016 roku. Wybrany został bowiem na Europejską Stolicę Kultury i Światową Stolicę Książki. Nie jest to zaskoczeniem biorąc pod uwagę wyjątkową ofertę kulturalną miasta. Znajduje się tu wiele teatrów, muzeów, galerii sztuki, kin. Miasto słynie ze świetnych klubów muzycznych, pubów i multitupów. Odbywają się tu także cykliczne imprezy kulturalne jak: Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog, Jarmark Jadwiżański, Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans. Osoby poszukujące na ten czas taniego noclegu powinny skorzystać z wcześniejszej rezerwacji naszych apartamentów. Wiele z nich znajduje się blisko miejsc wydarzeń.

Królestwo krasnali

Wyjątkową wizytówką Wrocławia są krasnale, żyjące według legendy w Podziemnym Mieście Krasnali. Powstało wiele teorii na temat pojawienia się tu skrzatów. Jedni twierdzą, że to przybyły do miasta Chochlik Odrzański sprawiał mieszkańcom tak wiele kłopotów, że postanowili wezwać na pomoc krasnale, które rozprawiły się z łobuzem, a wrocławianie zachęcili je do pozostania w mieście. Dobre skrzaty zamieszkują Wielki Podziemny Świat Krasnali, niekiedy pojawiając się na powierzchni. Figurki skrzatów znajdują się przy najważniejszych obiektach w mieście. Podążając szlakiem krasnali można zachęcić dzieci do poznawania historii miasta. Niektóre z naszych apartamentów we Wrocławiu znajdują się w pobliżu trasy Poszukiwaczy Krasnali. Tania propozycja noclegów zapewni doskonałą zabawę całej rodzinie przy niskich kosztach.

 

Wrocław: informacje

Kryteria wyszukiwania

Data przyjazdu

  

Data wyjazdu

  

Liczba osób

Waluta


Udoskonal wyszukiwanie
Rodzaj obiektu
Wszystkie
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
Studio
Dom
Dzielnica
Stare Miasto
Śródmieście

Obserwowane:

Wyszukaj na Mapie

Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay