Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl

Apartamenty Warszawa

Sortuj wg:   Cena

Tętniąca życiem towarzyskim, kulturalnym, biznesowym stolica przyciąga turystów oraz inwestorów z kraju oraz zza granicy. Intryguje historią i zaskakuje współczesną dynamiką. Wynajmując apartamenty w Warszawie można zyskać okazję do podziwiania unikatowych zabytków, do uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych, do poznania ważnej historii kraju. Propozycja rezerwacji skierowana jest również do podróżujących służbowo, którzy poszukują niedrogich i komfortowych noclegów w dobrej lokalizacji.

Senatorska

Senatorska

Warszawa (11 rezerwacji)

 ocena na podstawie 2 opinii
dodaj do obserwowanych
Nowocześnie urządzony apartament w samym sercu miasta, tuż obok Zamku Królewskiego. Bardzo blisko Rynku Starego Miasta, Barbakanu i innych ...
Liczba osób
max 4
Cena od
180 PLN / ap.
Piętro
2
 

Śródmieście
Więcej informacji
Rondo ONZ

Rondo ONZ

Warszawa (8 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Piękne, nowoczesne studio zlokalizowane w samym centrum Warszawy, tuż obok wejścia do stacji metra Rondo ONZ. Apartament jest w pełni ...
Liczba osób
max 2
Cena od
159 PLN / ap.
Piętro
11
 

Śródmieście
Więcej informacji
Nowiniarska

Nowiniarska

Warszawa (9 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Nowocześnie urządzony apartament dwu pokojowy w okolicy Starego Miasta. Znakomity dla max 5 osób. W pełni wyposażony i umeblowany. W ...
Liczba osób
max 5
Cena od
200 PLN / ap.
Piętro
1
 

Śródmieście
Więcej informacji
Warecka

Warecka

Warszawa (13 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Przytulny apartament studio położony w samym sercu miasta, w okolicy ulicy Nowy Świat, jednej z reprezentacyjnych ulic Warszawy. Doskonały ...
Liczba osób
max 2
Cena od
150 PLN / ap.
Piętro
1
 

Śródmieście
Więcej informacji

Biznes i kultura

Jako stolica Polski Warszawa ściąga rzesze turystów krajowych i zagranicznych, artystów, przedsiębiorców. W mieście znajduje się wiele głównych siedzib firm o polskim oraz obcym kapitale. Coraz chętniej światowi producenci montują tu swoje filie. Prężny rozwój przemysłu, handlu oraz przedsiębiorczości zwiększa liczbę przyjezdnych. Na jej wzrost, w krótkich okresach czasu, mają także wpływ liczne wydarzenia kulturalne. Warszawa jest miejscem, gdzie często odbywają się koncerty i festiwale muzyczne, wystawy plastyczne, spektakle.

Historia i zabytki

Proces ustołecznienia Warszawy rozpoczął się w połowie XVI wieku, gdy rozpoczęto przenosiny dworu królewskiego z Krakowa, co było podyktowane głównie silną urbanizacją ośrodka, jego wzrastającą pozycją w obszarze gospodarki i kultury oraz dogodną lokalizacją. Dzieje miasta nabierają wraz z tym wydarzeniem wyraźnego rozpędu. Jako stolica kraju Warszawa stała się miejscem wielkich i ważnych wydarzeń kulturalnych, które poświadczają liczne zabytki:

  • Zamek Królewski i plac Zamkowy – wcześniejsza rezydencja książąt mazowieckich (współczesna budowlana stanowi głównie rekonstrukcję budowli barokowej)
  • Stare Miasto – średniowieczny zespół zabytków (odbudowanych i odrestaurowanych)
  • Oś Saska – barokowy Pałac Saski, Pałac Lubomirskich
  • Plac Teatralny – zespół budynków klasycystycznych (m.in. rezydencja królowej Marii Kazimiery, Opera Narodowa, Teatr Narodowy)
  • Pałac Ostrogskich, pałac renesansowy Zamoyskiego, Mariensztat – na Powiślu
  • Ujazdów i Łazienki Królewskie

Apartamenty do wynajęcia w centrum Warszawy oraz innych dogodnych lokalizacjach pozwalają uczestniczyć w życiu kulturalnym i biznesowym stolicy, a także podziwiać jej historię.

 

Warszawa: informacje

Kryteria wyszukiwania

Data przyjazdu

  

Data wyjazdu

  

Liczba osób

Waluta


Udoskonal wyszukiwanie
Rodzaj obiektu
Wszystkie
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
Studio
Dom
Dzielnica
Wola
Śródmieście

Trasy wycieczkowe

Obserwowane:

Wyszukaj na Mapie

Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay