Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl

Apartamenty Gdańsk

Sortuj wg:   Cena

Szczycące się ponad tysiącletnią historią miasto Gdańsk w niezwykły sposób łączy dumną przeszłość z bujnie kwitnącą teraźniejszością. Kształtujący się pod wpływem wpływów różnych kultur ośrodek wyróżnia unikalny charakter. Zlokalizowane w centrum miasta apartamenty, pozwalają odkrywać jego tożsamość i obcować z wyjątkową tradycją regionu. Lokale położone w nadmorskich okolicach to okazja na obcowanie z pięknem natury, na długie nieśpieszne spacery brzegiem Bałtyku. Obiekty ulokowane w spokojnych dzielnicach, oddalonych od centrum miasta, dają chwilę wytchnienia od gwaru, idealnie sprawdzają się przy dłuższych pobytach biznesowych.

Nad Morzem

Nad Morzem

Gdańsk (23 rezerwacje)

 ocena na podstawie 5 opinii
dodaj do obserwowanych
Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Zapraszam Państwa do wypoczynku w luksusowym otoczeniu, przy nadmorskim parku, strzeżonym całą ...
Liczba osób
max 3
Cena od
250 PLN / ap.
Piętro
1
 

Pas Nadmorski
Więcej informacji

Morskie opowieści

Historia Gdańska nierozerwalnie związana jest z bliskością morza. Już we wczesnym średniowieczu na tym terenie znajdowała się niewielka osada handlowo-rybacka. W kolejnych latach stał się ważnym ośrodkiem handlu morskiego i żeglugi, a także miastem hanzeatyckim. W dzisiejszych czasach lokalizacja miasta równie korzystnie wpływa na jego rozwój pod kątem biznesowym oraz turystycznym. Mieszczą się tu obiekty stoczniowe oraz targi branży morskiej o bardzo długiej tradycji. Gdańsk posiada duży port morski o bardzo dużym współczynniku przeładunkowym. Bliskość morza determinuje także licznych turystów do spędzania w tym miejscu wakacji. W naszej bazie noclegowej idealne apartamenty w centrum i innej dogodnej lokalizacji znajdą zarówno turyści indywidualni, jak i biznesmani.

Nie tylko dla żeglarzy

Gdańsk wraz z Sopotem oraz Gdynią tworzą aglomerację o barwnej historii, pełną wyjątkowych zabytków. Gdańska architektura należy do szczególnie interesujących i stanowi jeden z najcenniejszych budowlanych zespołów zabytkowych Polski. Koniecznie należy zobaczyć:

  • Ratusz Główny Miasta,
  • Dwór Artusa,
  • Dom Uphagenów,
  • Wielki Młyn,
  • Ratusz Starego Miasta,
  • Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia NMP,
  • Pałac Opatów w Oliwie,
  • Westerplatte,
  • Twierdzę Wisłoujście,
  • Marinę z Żurawiem.

Tanie apartamenty pozwalają korzystać z uroków Trójmiasta i podziwiać pamiątki historii. Stanowią także dobre rozwiązanie przy poszukiwaniu komfortowych noclegów na podróż służbową.

 

Gdańsk: informacje

Kryteria wyszukiwania

Data przyjazdu

  

Data wyjazdu

  

Liczba osób

Waluta


Udoskonal wyszukiwanie
Rodzaj obiektu
Wszystkie
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
Studio
Dom
Dzielnica
Śródmieście
Pas Nadmorski

Obserwowane:

Wyszukaj na Mapie

Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay