Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Sopot

Noclegi w Sopocie

Noclegi w Sopocie to doskonała alternatywa dla kwater prywatnych, pensjonatów i hoteli. W pełni wyposażone apartamenty z łazienką i kuchnią gwarantują komfortowy wypoczynek bez czujnego spojrzenia gospodarzy. Www.apartbookers.pl oferuje doskonałe noclegi w Sopocie w przystępnych cenach. Sopot jest znanym uzdrowiskiem, w którym niezależnie od pory roku każdy znajdzie coś dla siebie. Zwiedzając Sopot nie można pominąć Sopockiej Opery Leśnej. Jest to jedno z najsławniejszych miejsc znane chyba każdemu Polakowi i wielu obcokrajowcom, w którym goszczą najsławniejsi artyści z całego świata. Obiekt położony niezwykle malowniczo w lesie i charakteryzuje się wspaniała akustyką. Opera powstała w 1909 r. W latach 20 tych odbywał się tu regularnie Festiwal Wagnerowski, rozsławiając to miejsce jako "drugie Bayreuth". Obiekt zajmuje powierzchnię 4 hektarów, sama widownia jest w stanie pomieścić 4500 widzów. Wyjątkowo duża scena o długości 50 m i powierzchni 536 m2, jest w stanie zapewnić miejsce nawet 100 lub więcej osobowej orkiestrze.

Profesjonalny system rezerwacji www.apartbookers.pl poleca noclegi w Sopocie a także wizytę w latarni morskiej w Sopocie, które jest zarazem wieżą widokową powstała wraz z budową nowego zakładu balneologicznego w latach 1903 - 1904. Latarnia stanowi nie tylko ważny obiekt w żegludze po Zatoce Gdańskiej, ale od samego swojego istnienia jest atrakcja turystyczną skąd rozpościera się wspaniała panorama na Sopot i Zatokę Gdańska. Z niej przez dobrą lornetkę można też dostrzec Hel i Westerplatte. Na niej też są zainstalowane kamery, z których można oglądać na żywo obraz z Sopotu. Sopot posiada w swojej ofercie również liczne atrakcje o charakterze sportowym. Można tutaj uprawiać praktycznie wszystkie dyscypliny sportu korzystając z kompleksu kortów tenisowych, trzech stadionów sportowych: do rugby, lekkoatletycznego i piłkarskiego, ścieżki zdrowia idealnej do uprawiania joggingu czy też z toru wyścigów. Znajduje się tam kryta ujeżdżalnia, gdzie prowadzi się szkółkę jeździecką. Ciekawostką jest stadion lekkoatletyczny, zwany też stadionem leśnym, zbudowany w latach 1923 - 1926 upamiętniający setną rocznicę powstania kąpieliska morskiego. Przebudowany gruntownie w latach 1970. Charakteryzuje się niezwykle pięknym położeniem na krawędzi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Obecnie nazwany stadionem Stulecia.

Niewątpliwie zimową i zaskakującą atrakcją Sopotu jest wyciąg narciarski położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Łysa góra, która jest miejscem wyciągu narciarskiego o długości 286 metrów umożliwia nam zjazd z poziomu o wysokości 39 metrów. Łysa Góra wznosi się na 110 m n.p.m. jest niewątpliwie atrakcją turystyczną skąd rozciąga się daleki widok na zatokę gdańską i sam Gdańsk wraz z częścią Żuław Wiślanych. Niedaleko jest położona mała skocznia narciarska i atrakcyjne tereny leśne do uprawiania biegów narciarskim w okresie zimowym. Jak również niedaleko znajduje się tor saneczkowy, mający swój wylot prawie przy operze leśnej. Pierwszy tor saneczkowy otwarty w 1908 roku rozpoczynał się na wierzchołku Orlego Wzgórza, wiodący tuż w sąsiedztwie Opery Leśnej do dzisiaj niewiele się z niego zachowało. Natomiast otwarty drugi tor saneczkowy w 1912 zaczynający się na wzgórzu Trzech Gracji istnieje do dzisiaj, w 1991 został odremontowany. U podnóża góry jest zlokalizowana kawiarnia Sabat.

Www.apartbookers.pl poleca spędzenie urlopu w Sopocie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od sportów wodnych, rowerowych po zimowe. Osoby preferujące spokojne spędzenie wolnego czasu mają do dyspozycji wiele urokliwych miejsc spacerowych a miłośnicy historii znajdują tu wiele interesujących miejsc. Po długim dniu warto odpocząć w komfortowych warunkach i wybrać noclegi w Sopocie dzięki wygodnej w obsłudze wyszukiwarce i systemowi rezerwacyjnemu www.apartbookers.pl 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay