Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Hel

Noclegi na Helu

Hel jest jednym najciekawszych zakątków w Polsce. Noclegi na Helu warto zarezerwować z wyprzedzeniem. Zespół www.apartbookers.pl zachęca do odwiedzenia tego miejsca na weekend albo dłuższy pobyt.

W budynku Klubu Garnizonowego, mieści się Sala Tradycji 9 Flotylli Obrony Wybrzeża. Wystawa mieści się w dwóch salach gdzie przedstawiono historię i teraźniejszość Garnizonu Hel. Mieszczą się tam min. przedmioty osobiste marynarzy, takie jak: fotografie, czapki, orzełki, broń osobista, odznaki i oznaki, dokumenty. Niektóre przedmioty pochodzą z zatopionych okrętów. Do ciekawostek należy 330 kilogramowy pocisk, kaliber 280 mm, pochodzący z pancernika "Schleswig-Holstein", wystrzelony w stronę Helu we wrześniu 1939r.
Atrakcje przyrodnicze, historyczne i kulturowe, którymi wypełniony jest Hel gwarantują interesujące spędzenie urlopu a zarazem prawdziwy wypoczynek. Okolice te bogate są w różne ciekawe miejsca dlatego warto zarezerwować noclegi na Helu na min. kilka dni.

Www.apartbookers.pl zachęca do odwiedzenia także portu Marynarki Wojennej. Na dużym obszarze, znajdują się główne budynki dowództwa i administracji. Budowę portu marynarki wojennej rozpoczęto 1931. Jego zachodni falochron przebiega w osi tzw. Helskiego Haku, na wysokości którego znajdowała się pierwsza osada helska, tzw. Stary Hel. Port Marynarki Wojennej zbudowany został przez Konsorcjum Polsko – Francuskie. Do wybuchu wojny zbudowano basen o wymiarach 400x300 m z nabrzeżem obsługowym o szerokości 45 m. W pobliżu portu powstały inne, niezbędne dla bazy morskiej obiekty. Około 1,5 km na północ od portu zbudowano podziemną elektrownię, a bliżej, w lesie, schrony amunicyjne, minowe oraz torpedowe. Kilka kilometrów na zachód od tego miejsca zbudowano podziemne zbiorniki paliwa, od których prowadzono do nadbrzeża rurociąg. Po wojnie port został unowocześniony, dobudowano m.in. następny basen z główką wejściową oraz dużo innych obiektów.
Nie tylko w okresie letnim portal www.apartbookers.pl poleca Hel i jego okolice do wypoczynku a noclegi na Helu jako dopełnienie doskonałego pobytu. Niewiele jest w Europie tak pięknie położonych miejsc jak Hel. To najbardziej morskie miasto Polski każdego roku przyciąga tysiące turystów swoimi walorami rekreacyjnymi, wypoczynkowymi i zdrowotnymi. 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay