Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl

Pomoc

Witamy w pomocy dla użytkowników Apartbookers.pl. Ten dokument pomoże Państwu zrozumieć jak łatwo jest dokonać rezerwacji. Prosimy postępować zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie.

1 - Wyszukanie interesującego obiektu

1.a. Wyszukiwanie apartamentu

Po wyborze miasta, daty przyjazdu, daty wyjazdu oraz liczby osób pojawia się lista obiektów dotycząca danej lokalizacji oraz terminu. Przy każdym apartamencie znajdują się podstawowe informacje takie jak : zdjęcie główne, liczba wybranych osób, nazwa apartamentu , cena za noc (koszt pobytu oraz cena za os/dobę), nazwę dzielnicy, wstępny opis oraz wyposażenie podstawowe przedstawione za pomocą symboli.

1.b. Wybór obiektu

Wyboru apartamentu można również dokonać bezpośrednio ze strony głównej z okna cele podróży, gdzie znajdują się najczęściej odwiedzane lokalizacje. Można również udoskonalić wyszukiwanie obiektów, zaznaczając pola "Udoskonal wyszukiwanie". Wówczas możemy wybrać takie kryteria jak: rodzaj obiektu, dzielnica. Możemy również kliknąć bezpośrednio na mapę miasta znajdującą się po lewej stronie ekranu, wówczas na mapie wyświetlą się lokalizacje apartamentów. Z tego okna możemy dokonać wyboru obiektu.
Po dokonaniu wyboru apartamentu, klikając na więcej informacji, system wyświetli szczegółowe informacje danego obiektu, na które składają się: podstawowe informacje, opinie gości, galeria zdjęć, kalendarz dostępności miejsc wraz z legendą oraz zawarta w nim rezerwacja, rozliczenie rezerwacji, mapa lokalizacji apartamentu.

2 - Rezerwacja obiektu

Aby zarezerwować wybrany obiekt należy kliknąć przycisk kontynuacja rezerwacji, następnie musimy dokonać trzech kroków:
2a. Krok pierwszy: wprowadĽ dane - wprowadzenie danych osoby kontaktowej (pola wymagane), możliwość zaznaczenia opcji wystawienia faktury VAT, wybór sposobu płatności, zapoznanie się z regulaminem, kontynuacja rezerwacji – kliknąć dalej,
2b. Krok drugi: sprawdzanie danych – możliwość korekty danych, możliwość zaznaczenia godziny przyjazdu oraz wyjazdu. Jeśli dane się zgadzają, należy kliknąć wyślij,
2c. Krok trzeci – wysłanie rezerwacji – i możliwosć opłaty zaliczki.

3 - Wpłata zaliczki

W zależności od apartamentu system umożliwia sposoby płatności zaliczki rezerwacyjnej – przelew z własnego banku, płatności ON-LINE dotpay.pl (Karta VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club, Moneybookers, przelewy i inne)

3.1 Płatność przelewem z własnego banku

Jeśli jako formę płatności wybrali Państwo "płatność przelewem z własnego banku", po złożonej rezerwacji otrzymają Państwo mailem szczegóły dotyczące rezerwacji wraz z nr konta na który należy wpłacić zaliczkę.

3.2 Płatność ON-LINE dotpay.pl

Jeśli jako formę płatności wybrali Państwo płatność ON-LINE dotpay.pl, mogą Państwo dokonać zaplaty klikając na przycisk "Zapłać". Serwis dotpay.pl obsługuje m.in. karty płatnicze:
Visa,
Diners Club,
MasterCard/EuroCard,
JCB,
PolCard,
American Express
oraz karty płaskie takie jak: Visa Electron, Maestro

Jest również możliwość dokonywania przelewów online z banków:
mTransfer (mBank),
SEZAM (Bank Przemysłowo-Handlowy BPH SA),
Płatność z Inteligo (konto Inteligo),
Pekao24 (Bank Pekao S.A.),
MultiTransfer (MultiBank),
MilleNet (Millennium Bank),
Przelew24 (BZWBK),
Deutsche Bank PBC S.A.,
ING Bank ¦ląski,
Kredyt Bank S.A. (KB24),
Płatność z Nordea,
Inteligo (Bank PKO BP),
Przelew z BPH,
Lukas Bank,
CitiBank


Sugerujemy używanie tej formy płatności gdyż daje ona natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Klienci zza granicy powinni wybierać tę opcje (przelewy zagraniczne z własnych banków są obciążone dodatkowymi kosztami bankowymi oraz często docierają ze sporym opóĽnieniem).

4. Potwierdzenie rezerwacji

Po dokonaniu płatności system automatycznie prześle Państwu na adres e-mail voucher stanowiący potwierdzenie Państwa rezerwacji wraz z wszystkimi detalami dotyczącymi obiektu - należy go wydrukować. Od tej chwili w sprawie Państwa rezerwacji prosimy kontaktować się z właścicielem obiektu opisanym w Voucherze. W nagłych przypadkach na dole vouchera odnajdą Państwo alarmowy telefon do Działu Rezerwacji Apartbookers.pl
W mailu tym jest również podana informacja jak kontaktować się z właścicielem apartamentu oraz w jaki sposób można anulować rezerwację.

5. Overbooking

W przypadku Overbookingu (podwójnej rezerwacji na ten sam apartament w tym samym czasie) pomimo wygenerowania elektronicznego vouchera , rezerwacja złożona po niej może zostać anulowana, a wpłacona zaliczka będzie niezwłocznie zwrócona na konto, serwis zaproponuje inne obiekty wolne w tym czasie ale niekoniecznie w tej samej lokalizacji lub cenie. Sytuacja taka zdarza się niezwykle rzadko, a o jej wystąpieniu klient informowany jest natychmiast.

Kryteria wyszukiwania

Data przyjazdu

  

Data wyjazdu

  

Liczba osób

Waluta


Udoskonal wyszukiwanie
Rodzaj obiektu
Wszystkie
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
Studio
Dom

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay