Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Wisła

Apartamenty Wisła

W Wiśle nie brakuje atrakcji dla narciarzy dlatego każdy kto przyjeżdża na narty, na snowboard często skupia się głównie na tej aktywności. Apartamenty Wisła zlokalizowane są w pobliży wyciągów narciarskich dlatego warto je rezerwować z wyprzedzeniem na www.apartbookers.pl.
Wisła oferuje jednak dużo więcej niż zimowe szaleństw. Przez cały rok można podziwiać obiekty architektury drewnianej. Do najciekawszych należy wybudowany w stylu alpejskim Zameczek Myśliwski – obecnie siedziba PTTK, czy etnograficzna osobliwość - Chata Kocyana. Piękno Wisły niejednokrotnie było inspiracją dla poetów i pisarzy a uroda Beskidu Śląskiego urzeka o każdej porze roku. Wisła zapewnia niezapomniane widoki na 150 km malowniczych szlakach turystycznych, spokojne spacery wokół Jeziora Czerniańskiego. Nie można zapomnieć o Kaskadzie Rodła - najpiękniejszym zespole naturalnych wodospadów w Beskidach oraz o świerkach i jodłach ok. 170- letnich. Apartamenty Wisła na www.apartbookers.pl to nowoczesny luksus, doskonałe lokalizacje i prawdziwy wypoczynek.
Wisła  posiada niezapomnianą atmosferę tak samo jak apartamenty w Wiśle zamieszczone na www.apartbookers.pl. Trzeba tu po prostu przyjechać!

Apartamenty w Wiśle wpisują się w malowniczy krajobraz Wisły oraz w pamięć tych, którzy przyjeżdżają odwiedzać to miasto. Apartamenty w Wiśle, które można zarezerwować dzięki www.apartbookers.pl , podobnie jak samo miasto to świat relaksu oraz bliskości człowieka z naturą.
Uroda Beskidu Śląskiego urzeka o każdej porze roku. Wisła zapewnia niezapomniane widoki na 150 km malowniczych szlaków turystycznych. Dla osób lubiących spacery czekają deptaki wokół Jeziora Czerniańskiego. Uwagę turystów przyciągają również Kaskady Rodła - najpiękniejszy zespół naturalnych wodospadów w Beskidach. Wokół nich zobaczyć można pięknie wyżłobione kotły erozyjne oraz pomnikowe świerki i jodły o wieku ok. 170 lat. Apartamenty w Wiśle, które www.apartbookers.pl proponuje oferują wysoki standard ale niewygórowane ceny.
Wisła stwarza doskonałe warunki rekreacyjno - turystyczne przez cały rok! Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa jest kilkanaście wyciągów narciarskich oraz trasy zjazdowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Wisła to idealne miejsce na narty, na snowboard, dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.  Od wiosny do jesieni Wisła jest idealną bazą wypadową na Czantorię, Stożek, Trzy Kopce Wiślańskie oraz Baranią Górę. Osoby, które potrzebują mocnych wrażeń, mogą uprawiać tu wspinaczkę skałkową lub wybrać się na wyprawę quadami, a zimą - skuterami śnieżnymi. Po tak emocjonującym dniu warto odpocząć w jednym z luksusowych obiektów SPA. Www.apartbookers.pl wie co polecać!

Zegar

Zegar

(11 rezerwacji)

 ocena na podstawie 2 opinii
dodaj do obserwowanych
Apartament ze słonecznym TARASEM i pięknymi widokami krajobrazowymi, otoczony lasem, 3 km od Centrum. Polecamy: 100 km SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH, ...
Liczba osób
max 4
Cena od
0 PLN / ap.
Piętro
0
 

Centrum
Więcej informacji


 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay