Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Szklarska Poręba

Apartamenty w Szklarskiej Porębie

Profesjonalny system rezerwacji on - line www.apartbookers.pl poleca komfortowe apartamenty w Szklarskiej Porębie. Obecnie miasto to jest największym ośrodkiem zimowych sportów po polskiej stronie Sudetów. Ok. 20km. tras zjazdowych o różnym stopniu trudności wyznaczono w obrębie masywu górującej nad miastem Szrenicy oraz Łabskiego Szczytu. Do dyspozycji narciarzy jest dwuodcinkowy wyciąg krzesełkowy na Szrenicę oraz pięć wyciągów orczykowych usytuowanych w różnych miejscach tras. Ośrodek narciarstwa biegowego w Jakuszycach, należących do Szklarskiej Poręby, oferuje trasy biegowe o łącznej długości prawie 100 km. Niektóre odcinki biegną na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. Szklarska Poręba to doskonały wybór na narty, na snowboard ale także na rower, na wycieczki piesze, na zwiedzanie ciekawych zabytków.
Późną wiosną, gdy stopnieje śnieg trasy biegowe stają się trasami rowerowymi. Sieć tras rowerowych w Karkonoszach dostosowana jest do różnych możliwości rowerzystów. Są tu łatwe trasy dla całej rodziny, strome zjazdy i podjazdy dla spragnionych adrenaliny i wrażeń oraz drogi w stronę Przedgórza Sudeckiego i Izerskiego dla lubiących kolarstwo szosowe.
Zespół www.apartbookers.pl poleca apartamenty w Szklarskiej Porębie także z tego powodu, że odchodzi stąd wiele szlaków pieszych. Czerwonym szlakiem - Głównym Szlakiem Sudeckim można pójść w stronę Gór Izerskich mijając Wysoki Kamień (1058m.) lub w stronę karkonoskich szczytów po drodze napotykając Wodospad Kamieńczyka i Szrenicę. Dalej można wybrać się na dłuższą wyprawę na Śnieżkę. Gdy spacer nie jest w kręgu Państwa zainteresowania, odpocząć można wybierając przejazd kolejką oddaną w 2010 roku linia Jelenia Góra - Harrachov. Niesamowity, spokojny klimat. Zdecydujcie się na knedliczki ze szklanicą piwa, produkowanego w browarze Harrachov, lub spacer po Jelenie Górze. Choć na jeden dzień kierowcy też mogą poczuć smak wakacji :)) W pobliżu naszego obiektu przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne, niedaleko jest także granica z Czechami. To jedyne w swoim rodzaju malownicze miejsce z ponad stuletnią tradycją znajduje się w bardzo atrakcyjnym zakątku Szklarskiej Poręby, niedaleko wodospadu Kamieńczyka.
Na www.apartbookers.pl polecamy doskonałe, komfortowe ale w atrakcyjnej cenie apartamenty w Szklarskiej Porębie znajdujące się w zbudowanej na przełomie XIX i XX wieku willi, położonej wśród zieleni, w towarzystwie szumiącego potoku. Obiekt ten stanowi ciekawe miejsce do odpoczynku. Gościom oddajemy do dyspozycji nowe, o wysokim standardzie urządzone apartamenty. Wygodne dla najbardziej wymagających. 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay