Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Jastarnia

Apartamenty w Jastarnii

Jednym z ciekawszych miast położonych na półwyspie helskim, które przyciąga corocznie rzeszę turystów jest polecana przez profesjonalny system rezerwacji www.apartbookers.pl - Jastarnia. Dzięki wspomnianemu portalowi można nie tylko znaleźć ale także zarezerwować komfortowe, doskonale zlokalizowane apartamenty w Jastarni. Umowne centrum Jastarni to deptak, po którym spacerują turyści. Przy deptaku znajdują się liczne knajpki i bary. Na północy nad Bałtykiem ciągnie się szeroka plaża ograniczona wydmami, które są porośnięte lasem sosnowym. Plażą można iść na długi spacer w kierunku Kuźnicy lub Juraty.

Jastarnia to idealne miejsce do wypoczynku a apartamenty to idealny sposób na niczym niezmącony relaks w pełni wyposażonym, z łazienką i kuchnią, obiekcie. Jastarnia oferuje nie tylko niezaludnione plaże ale także smażalnie ryb. Miejscowość ta posiada bogatą historię rybołówstwa, duży odsetek prywatnych muzeów. Do najciekawszych możemy zaliczyć nadal działającą manufakturę szkutniczą „BÔT” , którą prowadzi Juliusz i Jacek  Struck. Wyrabiają w niej według tradycyjnych metod drewniane łodzie rybackie. Dom Juliusza Strucka  to bogata kopalnia wiedzy jak kiedyś wyglądała praca rybaka. Znajdują się w nim stare sieci, lampy kutrowe, kotwice i wiosła.
Jastarnia to także prawdziwy raj dla windsurferów. Działają tu szkółki gdzie można nauczyć się podstaw tego wodnego sportu.
Zespół www.apartbookers.pl poleca zainteresowanym militariami bunkry: Sokół, Saragossa. W okresie letnim można podziwiać otwartą ekspozycję.
Każdy kto chce zachwycić się widokiem cypla Helskiego powinien odbyć lot widokowy z Jastarni i podziwiać błękit morza, zieleń lasów i inne miejscowości półwyspu.
Okolice Jastarni są idealnym miejscem na poszukiwanie zatopionych okrętów. Dno zatoki kryje wiele ciekawych okrętów.

Ten kto marzył o nurkowaniu i odkrywaniu zatopionych okrętów podwodnych może spełnić swoje marzenia. W Jastarni działa całoroczna baza nurkowa. Prócz szkoleń ich specjalnością jest Nurkowanie Wrakowe. Wyprawy są organizowane na wraki położone blisko brzegu i leżące na większych głębokościach. Firma przygotowuje też odpowiednie mieszaniny gazowe. Dzięki nim możecie odkryć zatopiony koło Jastarni ścigacz okrętów podwodnych. W niedalekiej odległości są także kutry rybackie. Oferty są przygotowane dla wszystkich – początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Zespół profesjonalnego portalu rezerwacyjnego www.apartbookers.pl poleca nie tylko komfortowe apartamenty w Jastarni ale także np. odwiedzenie Chaty Rybackiej zbudowanej w 1881 roku z wykorzystaniem jako budulca wyrzuconych przez morze pozostałości rozbitych okrętów. Wykorzystywanie takich materiałów w budownictwie było charakterystyczne dla tutejszego regionu. Wewnątrz chaty znajdują się eksponaty z różnych okresów. Najstarsze sprzęty pochodzą nawet z XV wieku, a najmłodsze z XIX wieku.

Nie można pominąć Ścieżki Przyrodniczej Torfowe Kłyle w Jastarni, na której wyznaczono 3 stanowiska: Wieża Widokowa, Brzeg Zatoki Puckiej i Las Dębowy. Trasa do Wieży Widokowej jest dostępna dla rowerów. Pozostała część trasy jest trudniejsza, wyłącznie piesza. Koniec trasy przy wylocie ulicy Polnej w Jastarni. Długość ścieżki około 2 km.
Zachodnia część największej równiny nadzatokowej na półwyspie nosi nazwę Torfowych Kłyli. Nazwa ta w języku kaszubskim oznacza wyrobiska torfowe zalane wodą. Torfowe Kłyle są bezleśną równiną. Bagienny i pobagienny krajobraz Mierzei Helskiej kontrastuje ze zbiorowiskami nadmorskich i nadzatokowych wydm.
Jastarnię warto odwiedzić niezależnie od pory roku – apartamenty w Jastarni czekają a Zespół www.apartbookers.pl służy pomocą w kwestii wyboru miejsca urlopowego!

Apartament Dariusz Jurata ul. Świętopełka + garaż

Apartament Dariusz Jurata ul. Świętopełka + garaż

(7 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Aranżacja apartamentu o ile nie zaskoczy to na pewno nie zawiedzie, niewątpliwie nic tak ekskluzywnego w Juracie Szanowny Kliencie nie ...
Liczba osób
max 4
Cena od
200 PLN / ap.
Piętro
2
 

Jastarnia
Więcej informacji
VIP - prestiżowy

VIP - prestiżowy

(8 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Z PRZYJEMNOSCIA PREZENTUJEMY...
... VIP - ...
Liczba osób
max 6
Cena od
390 PLN / ap.
Piętro
1
 

Jastarnia
Więcej informacji


 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay