Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Czorsztyn

Apartamenty w Czorsztynie

Apartamenty w Czorsztynie oferowane przez www.apartbookers.pl gwarantują niezapomniany narciarski pobyt w stacji Czorsztyn Ski w zimie i nad jeziorem w lecie.
Czorsztyn to idealne miejsce dla wyjazdów na narty, na snowboard, na rower, na wycieczki piesze, na kąpiele w jeziorze, na kajaki, na rowerki wodne.
Niezależnie od pory roku każdy wyjazd do Czorsztyna będzie udany. Apartamenty w Czorsztynie, które warto zarezerwować na www.apartbookers.pl będą idealnym dopełnieniem doskonałe spędzonego czasu wolnego.
W zimie świetnie przygotowane i szerokie stoki dają możliwość wykorzystania energii i efektywnego spędzenia czasu na śniegu. Czorsztyn Ski oferuje trasę FIS, na której bardziej zaawansowani narciarze mają możliwość wykorzystania swoich umiejętności. Średniozaawansowani mogą korzystać z łagodniejszych zjazdów a całkiem początkujący mają do dyspozycji trenerów, pod okiem których rodzice mogą spokojnie zostawić swoje pociechy.
Przez cały rok na zwiedzających czekają zamki - w Czorsztynie i pobliskiej Niedzicy. Zamek w Czorsztynie to najstarsza i najsłynniejsza warownia Podhala kryjąca w sobie niejedną tajemnicę. Zamek był kilkakrotnie oblegany. Restauracji zamku podjął się Pieniński Park Narodowy w roku 1992, kiedy to rozpoczęto pierwsze prace konserwatorskie. Trasa zwiedzania rozpoczyna się na zamku dolnym, skąd przez sień Baszty Baranowskiego udajemy się na zamek średni. Stąd przez XVI-wieczną klatkę schodową można przejść do zamku górnego, skąd rozciąga się wspaniały widok na Jezioro Czorsztyńskie. Stąd można zejść do częściowo uporządkowanych piwnic, gdzie urządzono ekspozycję muzealną i kawiarnię.
Zamek Niedzica pochodzi ze średniowiecza i leży na prawym brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego. Historycznie należał do różnych rodów, a od roku 1948 prowadzono prace restauracyjne i częściową odbudowę. Część zamku stała się muzeum. Ciekawostką jest fakt, że na terenie zamku kręcono kilka filmów m.in “Wakacje z duchami”, czy też “Zemsta”. Współcześnie zamek pełni funkcje gastronomiczne, hotelarskie, oraz muzealne.
Serwis www.apartbookers.pl poleca apartamenty w Czorsztynie aby po intensywnym dniu każdy miał możliwość odpoczęcia w komfortowych, nowoczesnych warunkach, w pełni wyposażonych, ze wszystkimi udogodnieniami obiektach. 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay