Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Świeradów Zdrój

Apartamenty Świeradów Zdrój

Apartamenty Świeradów Zdrój to doskonała alternatywa dla pensjonatów i hoteli w tym ciekawym, uzdrowiskowym mieście. Na portalu www.apartbookers.pl można porównać i wybrać nowoczesne, komfortowe apartamenty za rozsądne ceny.
Historia i tradycja Świerardowa Zdroju związana jest z tzw. “świętym źródłem” opisanym przez Leonarda Thurneyssera i Kaspra Schwenckfelda, jako źródło mineralne porównywalne w swej jakości do wód leczniczych kurortu SPA w Belgii lub na Węgrzech. Www.apartbookers.pl zachęca do poznania Świerardowia Zdroju niezależnie od pory roku. Zimą można korzystać z tras narciarskich, w ciepłe miesiące z ponad 50 km. tras rowerowych w górach.
Uzdrowisko w Świeradowie ze swoją 250-letnią historią, dzięki bogactwom naturalnym proponuje kuracje lecznicze i wspaniały wypoczynek. Specjalnością Uzdrowiska Świeradów-Zdrój jest leczenie wielu schorzeń. Nie tylko na leczenie ale i na narty, na snowboard, na rower, na wycieczki piesze, na zwiedzenie ciekawych miejsc - www.apartbookers.pl proponuje wyśmienite apartamenty Świerardów Zdrój!

Profesjonalny system rezerwacyjny www.apartbookers.pl poleca komfortowe, w pełni wyposażone apartamenty w Świeradowie Zdroju. Świeradów Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa oferująca różne atrakcje przez cały rok.
Świeradów-Zdrój posiada kolejkę linową z 2,5 km trasą narciarską, dlatego warto przyjechać tu na narty, na snowboard. Latem kolejka może służyć również rowerzystom. Jeżeli planujesz wyjazd na rower- znajdziesz tu  ponad 50 km tras rowerowych po górach. W samym centrum znajduje się Dom Zdrojowy z 80 m modrzewiową halą spacerową. Apartamenty w Świeradowie Zdroju, które można porównać i zarezerwować dzięki portalowi www.apartbookers.pl to doskonała baza wypadowa do innych ciekawych miejsc np. można skorzystać z jednodniowych wycieczek do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta. W okolicy są średniowieczne zamki: zamek Czocha w Polsce i zamek Frydland w Czechach.
W okolicy zamku Czocha znajduje się pięknie położone jezioro a także zapory z elektrowniami wodnymi i liczne plaże. Na narty, na snowboard, na rower, na wycieczki pisze i na podreperowanie zdrowia apartamenty w Świeradowie Zdroju wraz z www.apartbookers.pl tworzą doskonałe połączenie. 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay