Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Hel

Apartamenty na Helu

Hel to dla jednych początek, a dla innych koniec Polski – najatrakcyjniejsza miejscowość na Półwyspie Helskim o każdej porze roku, należąca do najstarszych miejscowości Pomorza.

Profesjonalny system rezerwacji on – line www.apartbookers.pl proponuje komfortowe apartamenty na Helu jako gwarancję doskonałego pobytu.
Hel położony jest na cyplu Półwyspu Helskiego (na końcu Mierzei Helskiej) nad Zatoką Gdańską, w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Hel jest ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym i wyjątkowym pod względem kąpieliska. Tylko tutaj, ma się komfort wyboru plaży: od strony otwartego Bałtyku (Zatoki Gdańskiej) lub Zatoki Puckiej. Łagodny klimat i wyjątkowo duża ilość dni słonecznych oraz komfortowe apartamenty na Helu czynią ten zakątek Polski niezwykle atrakcyjnym dla wszystkich pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku.
Zespół www.apartbookers.pl szczególnie poleca odwiedzenie jednej z wizytówek Helu – prawdziwego Fokarium oraz fortyfikacji wojennych a także kościoła poewangelickiego pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła - najstarszego budynku w Helu (XV w.).

Z dniem 1 stycznia 1972 roku powołano do życia Muzeum Rybołówstwa, stanowiące oddział Centralnego Muzeum Morskiego z siedzibą w Gdańsku. Od początku w muzealnych zbiorach dominuje tradycyjne rybołówstwo kaszubskie. Zobaczyć można pradawny świat rybackich tradycji, poznać dzieje Bałtyku, przeszłość Helu.
Helska latarnia jest jednym z charakterystycznych miejsc w tym pięknym mieście. W związku z portowym charakterem miasta prawdopodobnie już w średniowieczu palono ostrzegawcze światło nawigacyjne w okolicach cypla. Być może wykorzystywano w tym celu wieżę kościoła. Po 1647 r. zbudowano specjalny żuraw drewniany z zawieszonym na nim kotłem na węgiel.
Atrakcje przyrodnicze, historyczne i kulturowe, którymi wypełniony jest Półwysek Helski pozwoliły na rozwój tego skrawka polskiego lądu jako jednego z najciekawszych miejsc naszego kraju, które bezwzględnie warto odwiedzić, także podczas weekendowych podróży po bałtyckim wybrzeżu. Z pomocą wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego www.apartbookers.pl każdy może znaleźć sprawdzone apartamenty na Helu aby spędzić niezapominane chwile krótszego czy dłuższego pobytu.

Nad Morzem

Nad Morzem

(23 rezerwacje)

 ocena na podstawie 5 opinii
dodaj do obserwowanych
Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Zapraszam Państwa do wypoczynku w luksusowym otoczeniu, przy nadmorskim parku, strzeżonym całą ...
Liczba osób
max 3
Cena od
250 PLN / ap.
Piętro
1
 

Pas Nadmorski
Więcej informacji
Apartament Dariusz Jurata ul. Świętopełka + garaż

Apartament Dariusz Jurata ul. Świętopełka + garaż

(7 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Aranżacja apartamentu o ile nie zaskoczy to na pewno nie zawiedzie, niewątpliwie nic tak ekskluzywnego w Juracie Szanowny Kliencie nie ...
Liczba osób
max 4
Cena od
200 PLN / ap.
Piętro
2
 

Jastarnia
Więcej informacji
Apartament Wiktor Sopot Boh. Monte Cassino + garaż

Apartament Wiktor Sopot Boh. Monte Cassino + garaż

(7 rezerwacji)

 ocena na podstawie 1 opinii
dodaj do obserwowanych
Wspaniałe, wyjątkowe wnętrza odwołują do dziedzictwa dawnej architektury. Komfortowe wyposażanie apartamentu wykonane z niezwykłą ...
Liczba osób
max 4
Cena od
227 PLN / ap.
Piętro
0
 

Dolny Sopot
Więcej informacji


 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay