Waluta

             

Adres e-mail:

Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Adres e-mail:

Hasło:

Potwierdź Hasło:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Czechy

Apartamenty Czechy

Republika Czeska kojarzy się Polakom głownie z Pragą. Jeszcze innym z dobrym piwem i smażonym serem. Praga to oczywiście jedno z najpiękniejszych miast Europy, do którego warto powracać kilkukrotnie a kuchnia czeska bardzo odpowiada Polakom ale Czechy oferują o wiele więcej. Warto odkryć bogactwo kraju naszych południowych sąsiadów tym bardziej, że jego bliskość sprzyja nawet weekendowym pobytom. Apartamenty Czechy, które chcemy Państwu zaoferować będą doskonałym dopełnieniem udanego urlopu, krótkiego wypadu ze znajomymi a także biznesowej podroży.
Na terenie Czech znajduje się wiele zabytków, które zostały umieszczone na Liście Dziedzictwa UNESCO. Podróż po zamkach czeskich będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich.
Praga, jako ośrodek turystyki międzynarodowej, zdystansowała już pobliskie metropolie – Budapeszt i Wiedeń. Warto cieszyć się jej pięknem w nowoczesnych i komfortowych apartamentach. Dlatego dla Apartbookers.pl hasło - apartamenty Czechy jest bardzo ważne i mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyselekcjonowanej oferty. Wśród pozostałych miast najczęściej odwiedzane przez turystów są: Brno, Ołomuniec, Pilzno, Liberec, Czeskie Budziejowice i Cesky Krumlov. Do dziś międzynarodową renomą cieszą się czeskie uzdrowiska – Karlowe Wary (Karlsbad) i Mariańskie Łaźnie (Marienbad). Wielu turystów odpoczywa w czeskich górach - Karkonoszach na granicy z Polską oraz w graniczących z Niemcami Rudawach (m.in. Czeska Szwajcaria) i w Szumawie. Cesky Krymlov to raj nie tylko dla kajakarzy ale przede wszystkim urocze miasto na południu Czech położone nad Wełtawą, niewiele ustępujące Pradze. Jego starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO a cudowny średniowieczny zamek, drugi co do wielkości w Czechach, pochodzi z XIII wieku.
Jednak Ceski Krumlov to nie tylko kompleks ponad trzystu zabytkowych budynków- to miasto jest również centrum turystycznym, kulturalnym oraz kongresowym. Takich perełek u naszych bliskich sąsiadów jest wiele. Zostały one docenione przez turystów z całego świata dlatego koniecznie zarezerwuj wcześniej noclegi na Apartbookers.pl- apartamenty Czechy to jedna z naszych specjalności!
Narty i snowboard w Czechach przyciągają miłośników narciarstwa z różnych europejskich krajów. Czeskie ośrodki narciarskie należą do czołowych centrów narciarskich a ulepszenie komfortu i usług jeszcze bardziej podnosi poziom z roku na rok. Cześć ośrodków narciarskich posiada 4 gwiazdki, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług. Narty i snowboard w Czechach to wspaniała zabawa dla całej rodziny - od szkółki narciarskiej przez trasy zjazdowe aż po free-ride.

Atrakcyjność turystyczna Czech wynika przede wszystkim z możliwości spędzenia wolnego czasu na rozmaite sposoby w tym pięknym kraju. Coraz więcej turystów z całego świata przekonuje się, że nie tylko Praga warta jest wielokrotnych odwiedzin. U naszych południowych sąsiadów każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku i pory roku. Zdecydowanie jest to raj dla miłośników historii z uwagi na wielość zabytków światowej klasy docenionych między innymi przez UNESCO.
Miłośnicy turystyki rowerowej - mniej i bardziej wymagającej - także będą zadowoleni z urlopu w Czechach. Podobnie jak miłośnicy przyrody, którzy mogą udać się do jednego z czterech parków narodowych, pięknych parków czy wąwozów. Warto przed wyjazdem znaleźć i zarezerwować odpowiednie apartamenty w Czechach. Zwłaszcza w okresach wzmożonej turystyki. Narty i snowboard w Czechach to wspaniały sposób na spędzenie zimowych miesięcy. Czechy oferują śnieg i profesjonalnie przygotowane stoki oraz doskonałą zabawę w ośrodkach narciarskich, free-ride strefy i nowoczesne parki snowboardowe.
Serwis Apartbookers.pl wspiera rosnące zapotrzebowanie na apartamenty w Czechach rozbudowując bazę noclegową o nowoczesne apartamenty, samodzielne mieszkania, górskie chaty a także komfortowe, wolnostojące domki. Każde zakwaterowanie umieszczone w naszym serwisie spełnia szereg wymagań. Wszystkie apartamenty w Czechach charakteryzują się wysokim standardem, nowoczesnym wyposażeniem i doskonałą lokalizacją. Czas spędzony w takich komfortowych warunkach w połączeniu z atrakcyjnymi okolicami jest gwarantem wyśmienitego urlopowego pobytu. 
 

Dlaczego warto korzystać z naszego systemu?

Trzymamy niskie ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych.
Żadnych ukrytych kosztów.
Noclegi w luksusowych apartamentach w dobrej cenie!
 

Wiele miejsc

Ponad 500 apartamentów: w Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, nad morzem, w górach
Wkrótce kolejne!
 

Najważniejsze miasta

Kraków,Zakopane,Wrocław,Poznań, Gdańsk,Sopot,Warszawa, w górach, nad morzem
Wkrótce kolejne!
 

Szereg udogodnień

Baza ważnych miejsc w okolicy apartamentu (muzea, teatry, kina, sklepy, parkingi itp.)
Noclegi w atrakcyjnych lokalizacjach.
 

Pomagamy turystom

Wyszukamy dla Ciebie najtańszy i najlepszy apartament.
Pomagamy już od 8.00 do 20.00
Obsługują nas bezpieczne płatności DotPay

DotPay