Moneda

             

E-mail

Password:

Forgot password?

E-mail

Password:

Confirm password:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Kraków

Kraków

Oferta serwisu Apartbookers nastawiona jest na ułatwienie wyszukiwania noclegów. Dzięki prostej w obsłudze nawigacji oraz intuicyjnej wyszukiwarce można odnaleźć wyjątkowo interesujące i tanie apartamenty na terenie Krakowa. Ceny wynajmu w pełni odpowiadają standardowi, plasując się między bardzo drogimi, luksusowymi pokojami hotelowymi a ekonomicznymi, pozbawionymi prywatności kwaterami gościnnymi. W bazie znajdują się oferty wynajmu apartamentów. Oznacza to możliwość rezerwacji całego, niezależnego mieszkania. Daje to uczucie komfortu oraz niezależności.

Miasto na wyciągnięcie ręki

W ofercie znajdują się apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Pozwalają obcować z wielowiekową historią i tradycją miasta. Mieszkania znajdujące się w zabytkowych kamienicach to okazja do intensywniejszego przeżywania pobytu. Przez kilka dni można mieszkać w miejscach dawnych komnat zamożnych mieszczan i cieszyć się bliskością – na wyciagnięcie ręki – najważniejszych zabytków. Istnieje także możliwość rezerwacji mieszkań zlokalizowanych w spokojniejszych dzielnicach. Z dala od gwarnego centrum Krakowa można odprężyć się i wypocząć po intensywnym dniu.

Komfort na wyciągniecie ręki

Serwis Apartbookers przeprowadza staranną selekcję ofert, wprowadzając do swojej bazy tylko te, które uzna za spełniające restrykcyjne wymagania. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby wszystkie oferty zawierały podstawowe udogodnienia w postaci:

  • własnej kuchni i łazienki z pełnym wyposażeniem,
  • podstawowego sprzętu AGD (pralka, kuchenka, lodówka),
  • telewizora z telewizją satelitarną,
  • parkingu,
  • dostępu do Internetu.

Z miłą uwagą witamy oferty apartamentów na wynajem z klimatyzacją, windą, balkonem bądź tarasem. Mieszkania posiadają pełne umeblowanie, skomponowane w myśl spójnej koncepcji wizualnej. Większość lokali cechuje neutralna, stonowana kolorystyka oraz brak nadmiernej dekoracyjności. Dzięki tak uniwersalnemu podejściu każdy Gość czuje się we wnętrzach komfortowo.

Rezerwacja na wyciągnięcie ręki

Prosty system rezerwacji pozwala szybko zabukować apartament w Krakowie. Proces jest niezwykle prosty i nie wymaga większego wysiłku niż wyciagnięcie ręki… do komputera. Procedura online przebiega szybko i umożliwia dokonanie wpłaty elektronicznie bądź na miejscu. Dodatkowym atutem systemu jest opcja dokonania rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Kolorystyczne oznaczenie kalendarza informuje o wolnych i zajętych terminach.

Filon

Filon

(19 reserva)

 Valoración basada en 4 Comentarios
Anadir a los observados
Es un apartamento cómodo y soleado, situado cerca del casco antiguo, mobiliario moderno y muy cómodas. Situado en el nuevo edificio, elegante, ...
de personas
max 4
Precio desde
126 PLN / ap.
Planta
2
 

Krowodrza
Más información
Princess Apartment

Princess Apartment

(7 reserva)

 Valoración basada en 1 Comentarios
Anadir a los observados
El apartamento está situado en un edificio histórico que está cerca de muchos restaurantes de ambiente turístico y agradable, pubs y tiendas. ...
de personas
max 3
Precio desde
100 PLN / ap.
Planta
1
 

Kazimierz
Más información
Princess 4

Princess 4

(17 reserva)

 Valoración basada en 2 Comentarios
Anadir a los observados
Si estás buscando un alojamiento cómodo en Cracovia en precio razonable, además, en una gran ubicación - nuestra oferta es exactamente lo que ...
de personas
max 2
Precio desde
117 PLN / ap.
Planta
0
 

Casco Antiguo
Más información

¿Por qué utilizar nuestro sistema?

Mantenemos los precios bajos

No hay costos de reservación.
no hay costos ocultos.
 

Muchos lugares

Más de 500 apartamentos:Cracovia, Varsovia, Poznan, Wroclaw, Zakopane, Gdansk, Sopot, en Polonia
Pronto más!
 

Las ciudades más importantes

Cracovia, Varsovia, Poznan, Wroclaw, Zakopane, Gdansk, Sopot
Pronto otra!
 

Muchas facilidades

La base de los lugares importantes cerca del apartamento (los museos, los cines, las tiendas, los estacionamientos etc.)
 

Ayudamos a los turistas

Encontraremos para ti el mejor y el mas barato apartamento.
Ayudamos desde las 8.00 hasta las 20.00
Apoyamos pago seguro DotPay

DotPay