Currency

             

E-mail

Password:

Forgot password?

E-mail

Password:

Confirm password:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Kraków

Kraków

Oferta serwisu Apartbookers nastawiona jest na ułatwienie wyszukiwania noclegów. Dzięki prostej w obsłudze nawigacji oraz intuicyjnej wyszukiwarce można odnaleźć wyjątkowo interesujące i tanie apartamenty na terenie Krakowa. Ceny wynajmu w pełni odpowiadają standardowi, plasując się między bardzo drogimi, luksusowymi pokojami hotelowymi a ekonomicznymi, pozbawionymi prywatności kwaterami gościnnymi. W bazie znajdują się oferty wynajmu apartamentów. Oznacza to możliwość rezerwacji całego, niezależnego mieszkania. Daje to uczucie komfortu oraz niezależności.

Miasto na wyciągnięcie ręki

W ofercie znajdują się apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Pozwalają obcować z wielowiekową historią i tradycją miasta. Mieszkania znajdujące się w zabytkowych kamienicach to okazja do intensywniejszego przeżywania pobytu. Przez kilka dni można mieszkać w miejscach dawnych komnat zamożnych mieszczan i cieszyć się bliskością – na wyciagnięcie ręki – najważniejszych zabytków. Istnieje także możliwość rezerwacji mieszkań zlokalizowanych w spokojniejszych dzielnicach. Z dala od gwarnego centrum Krakowa można odprężyć się i wypocząć po intensywnym dniu.

Komfort na wyciągniecie ręki

Serwis Apartbookers przeprowadza staranną selekcję ofert, wprowadzając do swojej bazy tylko te, które uzna za spełniające restrykcyjne wymagania. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby wszystkie oferty zawierały podstawowe udogodnienia w postaci:

  • własnej kuchni i łazienki z pełnym wyposażeniem,
  • podstawowego sprzętu AGD (pralka, kuchenka, lodówka),
  • telewizora z telewizją satelitarną,
  • parkingu,
  • dostępu do Internetu.

Z miłą uwagą witamy oferty apartamentów na wynajem z klimatyzacją, windą, balkonem bądź tarasem. Mieszkania posiadają pełne umeblowanie, skomponowane w myśl spójnej koncepcji wizualnej. Większość lokali cechuje neutralna, stonowana kolorystyka oraz brak nadmiernej dekoracyjności. Dzięki tak uniwersalnemu podejściu każdy Gość czuje się we wnętrzach komfortowo.

Rezerwacja na wyciągnięcie ręki

Prosty system rezerwacji pozwala szybko zabukować apartament w Krakowie. Proces jest niezwykle prosty i nie wymaga większego wysiłku niż wyciagnięcie ręki… do komputera. Procedura online przebiega szybko i umożliwia dokonanie wpłaty elektronicznie bądź na miejscu. Dodatkowym atutem systemu jest opcja dokonania rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Kolorystyczne oznaczenie kalendarza informuje o wolnych i zajętych terminach.

Filon

Filon

(19 reservation)

 opinion by 4 rating
add to watched
It is a comfortable, sunny apartment, located near the Old Town, modern furnished and very comfortable. Located in the new, elegant building ...
no. of person
max 4
From
126 PLN / ap.
Floor
2
 

Krowodrza
More information
Princess Apartment

Princess Apartment

(7 reservation)

 opinion by 1 rating
add to watched
The apartment is located in a historic building that is close to many tourist-friendly and nice restaurants, pubs and shops. The area has many ...
no. of person
max 3
From
100 PLN / ap.
Floor
1
 

Jewish District Kazimierz
More information
Princess 4

Princess 4

(17 reservation)

 opinion by 2 rating
add to watched
If You're looking for comfortable accomodation in Cracow in resonable price furthermore in great location - our offer is exactly what You're ...
no. of person
max 2
From
117 PLN / ap.
Floor
0
 

Old Town
More information


 
 

Why use our system?

We keep the low rates

No booking fees.
No hidden costs.
 

Many places

More than 500 apartments: in Krakow, Wroclaw, Zakopane, Gdansk, Poznan, in Poland.
Soon another!
 

The most important cities

Cracow, Zakopane, Warsaw, Wroclaw, Poznan, Tri-City (Gdansk, Gdynia, Sopot)
Soon another!
 

Facilities

The database features a number of important sites in the area around the apartment (museums, theaters, cinemas, shops, parks, etc.)
 

Help tourists

We will search for you the cheapest and best apartment.
We help already from 8.00 up to 20.00
We operate a secure payment DotPay

DotPay