Währung

             

E-mail

Password:

Forgot password?

E-mail

Password:

Confirm password:

apartbookers.pl
Strona główna » Polska » Apartamenty » Kraków

Kraków

Oferta serwisu Apartbookers nastawiona jest na ułatwienie wyszukiwania noclegów. Dzięki prostej w obsłudze nawigacji oraz intuicyjnej wyszukiwarce można odnaleźć wyjątkowo interesujące i tanie apartamenty na terenie Krakowa. Ceny wynajmu w pełni odpowiadają standardowi, plasując się między bardzo drogimi, luksusowymi pokojami hotelowymi a ekonomicznymi, pozbawionymi prywatności kwaterami gościnnymi. W bazie znajdują się oferty wynajmu apartamentów. Oznacza to możliwość rezerwacji całego, niezależnego mieszkania. Daje to uczucie komfortu oraz niezależności.

Miasto na wyciągnięcie ręki

W ofercie znajdują się apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Pozwalają obcować z wielowiekową historią i tradycją miasta. Mieszkania znajdujące się w zabytkowych kamienicach to okazja do intensywniejszego przeżywania pobytu. Przez kilka dni można mieszkać w miejscach dawnych komnat zamożnych mieszczan i cieszyć się bliskością – na wyciagnięcie ręki – najważniejszych zabytków. Istnieje także możliwość rezerwacji mieszkań zlokalizowanych w spokojniejszych dzielnicach. Z dala od gwarnego centrum Krakowa można odprężyć się i wypocząć po intensywnym dniu.

Komfort na wyciągniecie ręki

Serwis Apartbookers przeprowadza staranną selekcję ofert, wprowadzając do swojej bazy tylko te, które uzna za spełniające restrykcyjne wymagania. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby wszystkie oferty zawierały podstawowe udogodnienia w postaci:

  • własnej kuchni i łazienki z pełnym wyposażeniem,
  • podstawowego sprzętu AGD (pralka, kuchenka, lodówka),
  • telewizora z telewizją satelitarną,
  • parkingu,
  • dostępu do Internetu.

Z miłą uwagą witamy oferty apartamentów na wynajem z klimatyzacją, windą, balkonem bądź tarasem. Mieszkania posiadają pełne umeblowanie, skomponowane w myśl spójnej koncepcji wizualnej. Większość lokali cechuje neutralna, stonowana kolorystyka oraz brak nadmiernej dekoracyjności. Dzięki tak uniwersalnemu podejściu każdy Gość czuje się we wnętrzach komfortowo.

Rezerwacja na wyciągnięcie ręki

Prosty system rezerwacji pozwala szybko zabukować apartament w Krakowie. Proces jest niezwykle prosty i nie wymaga większego wysiłku niż wyciagnięcie ręki… do komputera. Procedura online przebiega szybko i umożliwia dokonanie wpłaty elektronicznie bądź na miejscu. Dodatkowym atutem systemu jest opcja dokonania rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Kolorystyczne oznaczenie kalendarza informuje o wolnych i zajętych terminach.

Filon

Filon

(19 Buchung)

 Beurteilung 4 Meinung
Fügen Sie die beobachtet
Es ist eine komfortable, helle Wohnung, in der Nähe der Altstadt, befindet sich modern eingerichtet und sehr komfortabel. Im neuen, eleganten ...
der Personen
max 4
Preis ab
126 PLN / ap.
Etage
2
 

Krowodrza
Informationen
Princess Apartment

Princess Apartment

(7 Buchung)

 Beurteilung 1 Meinung
Fügen Sie die beobachtet
Die Wohnung befindet sich in einem historischen Gebäude, die nah an vielen Tourist-freundlichen und netten Restaurants, Kneipen und Geschäften ...
der Personen
max 3
Preis ab
100 PLN / ap.
Etage
1
 

Kazimierz
Informationen
Princess 4

Princess 4

(17 Buchung)

 Beurteilung 2 Meinung
Fügen Sie die beobachtet
Wenn Sie eine komfortable Unterkunft in Krakau suchen in vernünftigen Preis weiterhin in toller Lage - unser Angebot ist genau das, was Sie ...
der Personen
max 2
Preis ab
117 PLN / ap.
Etage
0
 

Altstadt
Informationen

Gründe für Nutzung unseres Systems?

günstige Preise

Keine Reservierungsprovision.
Keine versteckten Kosten.
 

Viele Plätze

Über 500 Appartements: Krakau, Zakopane, Breslau, Warschau, Danzig, Zoppot, Posen, Polen
In Kürze weitere!
 

Enthält die wichtigsten polnischen Städte

Krakau, Zakopane, Warschau, Breslau, Posen, Danzig, Gdingen (Gdynia), Zoppot (Sopot)
In Kürze weitere!
 

Reihe von Vorteilen

Informationen über wichtige Einrichtungen in der Nähe des Appartements (Museen, Theater, Kinos, Geschäfte, Parkplätze usw.)
 

Wir unterstützen Touristen

Wir suchen für Sie das günstigste und beste Appartement.
Wir sind für Sie von 8.00 bis 20.00 Uhr erreichbar
Wir betreiben eine sichere Zahlung DotPay

DotPay